Меню
Меню
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Електронний страховий поліс ОСЦПВ (автоцивілкі), розрахунок і оформлення електронної страховки на авто в Україні.

Тип транспортного засобу: ?
Оберіть тип транспортного засобу
?
Характеристика ТЗ: ?
Оберіть характеристику транспортного засобу
?
Прописка власника ТЗ: ?
Введіть місто реєстрації
?
Рік випуску: ?
?
Фіз або Юр.особа: ?
?
Використовується як таксі:
Право на льготи: ?
?
Електронний поліс
ДГО необхідно ? ?
збільшення виплати по майну
додатково до стандартних 100.000 грн
?

Електронний страховий поліс ОСЦПВ. Як оформити і купити електронний договір страхуванная. Коли з'явилося електронне страхування в Україні.

Електронний страховий поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ, на відміну від виписаного на паперовому бланку, спочатку оформляється в електронному варіанті і відправляється клієнту зручним для нього способом. Електронний страховий поліс автоцивілки не друкується на жовтому бланку, достатньо мати на телефоні PDF-файл з полісом, або ж для більшого спокою роздрукувати копію і возити в машині. Поліція завжди може перевірити дійсність вашого полісу через сайт МТСБУ.

 

  Електронний страховий поліс ОСАГО в порівнянні зі звичайним паперовим  

 

Купити електронний поліс ОСЦПВ в Україні можливо з 07.02.2018 р, це можна зробити в страхових компаніях, які підтримують послугу автострахування в електронному вигляді. Така послуга, як електронне страхування авто - з'явилася за розпорядженням Національного комітету фінансових послуг від 31.08.2017 №3631, зареєстрованого в Мін'юсті України 27.09.2017 за №1197 / 31065 «Про затвердження Змін до Положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільної відповідальності».

 

На нашому сайті у калькуляторі вище, можна розрахувати і оформити електронний договір страхування за пару кліків, це просто як замовити квитки в кіно. Просто введіть параметри вашого ТЗ, виберіть найбільш відповідну страхову компанію, умови страхування і ціну, зручний спосіб оплати і все! Ваш поліс після проведення оплати тут же буде у вас. Купити електронний поліс онлайн можна за 5 хвилин, не встаючи з крісла.

У чому перевага і зручність електронного поліса страхування ОСЦПВ, чи є знижки на вартість електронної автоцивілкі. Розрахунок вартості електронної страховки авто.

вартість електронного поліса ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ відразу після оформлення надсилають вам на е-майл, немає потреби їхати до страхового агента або чекати поки його доставить кур'єрська служба. Його навіть немає необхідності роздруковувати, досить мати з собою в електронному вигляді на смартфоні або планшеті. Крім того, на електронний варіант автоцивілки деякі компанії надають додаткову знижку на вартість. Дізнатись які страхові компаніі роблять електроний поліс ОСЦПВ можно на нашому сайті, зробивши розрахунок електронної страховкі авто у калькуляторі вище.

 

При втраті паперової копії електронний поліс страхування завжди можна ще раз роздрукувати заново, з надісланого файлу. Ще одна зручність - з електронними полісами виключено шахрайство, так як такий поліс оформляється відразу через базу МТСБУ, він тут же буде видно в системі, з паперовим ж були випадки, особливо при оформленні в сумнівних місцях біля дороги, що виписувалися крадені або неіснуючі поліси. Паперові ж поліси вносяться в систему протягом декількох днів, тому відразу ж їх перевірити через сайт МТСБУ неможливо.

 

Електронна автоцивілка має такі ж ліміти відповідальності та умови страхування як і звичайна паперова страховка ОСЦПВ:

  • 260 000 грн на здоров'я і життя потерпілих
  • 130 000 грн на майно, нерухомість і т.д.

Електронний ОСЦПВ, наскільки це законно? Яке майбутнє у електронного страхування в Україні

Електронне страхування ОСЦПВ - законність

Електронний ОСЦПВ має таку ж юридичну силу, як і паперовий бланк, співробітник поліції завжди може перевірити наявність такого поліса через свій планшет на сайті МТСБУ. Також перевірити наявність електронного поліса, можна зателефонувавши на гарячу лінію МТСБУ 0-800-608-880, або самостійно перевірити через портал МТСБУ, а також просто відсканувавши QR-код поліса. Електронна страховка, на відміну від паперової, після оформлення миттєво потрапляє в систему МТСБУ. За законом возити з собою роздрукований варіант необов'язково, але на початковому етапі введення електронних автоцивілок, рекомендується мати з собою паперову копію поліса. Також за запитом страхувальника, страхова компанія може роздрукувати і підписати такий поліс.

 

За перші півроку існування електронних полісів в Україні, було виписано 71850 в електронному варіанті, можна сміливо говорити, що електронне страхування в Україні має велике майбутнє.

 

Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/elektronnyy-strakhovyy-polis-ostspv-avtotsyvilky.html