Меню
Меню
 • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
 • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Зелена карта - калькулятор вартості, онлайн оформлення.
Страховка для виїзду за кордон на авто.

Тип транспортного засобу: ?
Оберіть тип транспортного засобу
?
Регіон: ?
Оберіть регіон
?
Період: ?
Оберіть період
?
Физ або Юр.особа ?
?

Страховка для виїзду за кордон «Зелена карта» - обов'язковий вид страхування для ТЗ виїжджаючих за кордон.

Страховка для виїзду за кордон Зелена карта

Страховка для виїзду за кордон «Зелена карта» - обов'язковий вид страхування ТЗ виїжджаючих за кордон, її ще іноді називають «грін карта». По зеленій карті страхується відповідальність водія, аналогічно автоцивілці, але діє вона за кордоном, в країнах учасниках міжнародної системи Зелена Карта. У випадку ДТП страхова компанія відшкодує збиток, нанесений іншим ТЗ, здоров'ю людей і майну в розмірі страхового ліміту, ліміт відповідальності відрізняється по різних країнах, див. розділ «Ліміти відповідальності по країнах». Пересуватися по дорогах у країнах-учасницях Зеленої карти без цього поліса заборонено, також даний поліс обов'язково попросять пред'явити при перетині кордону, при його відсутності вас можуть просто не пропустити.

Переваги оформлення поліса Зеленої карти на авто у нас.

Переваги оформлення поліса Зеленої карти

Якщо не знаєте де краще купити зелену карту на авто, є ряд очевидних переваг, оформити її у нас:

 
 • Якщо не знаєте де краще купити зелену карту на авто, є ряд очевидних переваг, оформити її у нас:
 • Не доведеться переплачувати за поліс на кордоні
 • Не виникне проблем з проходженням кордону, всі виписані у нас поліси можна відразу ж перевірити онлайн через портал МТСБУ
 • Поліс можна оформити онлайн, через наш сайт, без необхідності приїжджати до нас в офіс
 • Після оформлення дані будуть відразу внесені в базу МТСБУ
 • У нас найкраща ціна страховки для виїзду за кордон
 

Хто застрахований за договором автострахування «Зелена карта».

Хто застрахований за договором автострахування Зелена карта

За полісом «Зеленої карти» - застрахована відповідальність водія, керуючого ТЗ, на яке виписана дана страховка. За кермом може перебувати будь – яка людина, не вписана в даний поліс - страховка все одно буде діяти.

 

Договір автострахування «Зелена картка» можуть замовити:

 
 • Фізичні особи
 • Юридичний особа
 

Які типи полісів «Зеленої карти» на авто існують в Україні.

типи полісів Зеленої карти

В Україні можна придбати два типи полісів «Зеленої карти» на авто:

 
 • Страхування виїзду за кордон в Росію і інші країни СНД
 • Зелена карта для країн Європи та країн СНД
 

Дані поліси відповідно відрізняються за вартістю, ціна зелена карта на Європу більша, ніж для СНД. Якщо вам необхідно купити зелену карту в Польщу, то потрібно оформляти Зелену карту для країн Європи. Слід зазначити, що вартість страховки на авто в Польщі значно вища ніж в України, тож купити польську страховку на авто краще заздалегідь, щоб не переплачувати потім.

 

      Зразок бланків полісів Зеленої карти

На який термін можна купити, від чого ще залежить її вартість Зеленої карти в Україні. Скільки коштує страховка за кордон на 15 днів, 1 місяць і т.д..

Термін Зеленої карти, що впливає на вартість

Зелена карта видається на 15 днів, 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, 10 місяців, 11 місяців і 1 рік. Це один з параметрів, що впливають на вартість зеленої карти в Україні.

 

Ще вартість зеленої карти відрізняється від типу транспортного засобу:

 
 • Легкові автомобілі
 • Пасажирський транспорт, автобуси
 • Вантажний автомобіль
 • Мото-техніка (на мотоцикл)
 • Причіп
 

Розрахувати скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон можна в калькуляторі Зеленої карти, на нашому сайті. Там же можна оформити замовлення он-лайн.

 

Знижки пільговикам для даного виду страховки не передбачені в законодавстві.

 

Варто відзначити, що ціна Зеленої карти встановлюється в МТСБУ, вона однакова для всіх страховиків, тобто не може бути вище встановлених в МТСБУ. Деякі страхові агенти і компанії можуть надавати знижку зі свого боку.

 

Розрахувати вартість зеленої карти, а також потім її оформити і купити через на сайт можна різними способами: оплатити онлайн, на банківську карту, готівкою в офісі або кур'єру. Оформлення грін карти на нашому сайті доволі просте і займе 5 хвилин вашого часу.

 

Хто є гарантом виплат? Хто має право страхувати по системі Зелена карта.

МТСБУ - гарант виплат

В Україні гарантом виплат є Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) – це об'єднання страховиків України, що здійснюють страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ.

 

В Україні здійснювати міжнародне страхування «Зелена карта», можуть тільки страхові компанії, зі статусом повного члена МТСБУ. З 01 березня 2014 року всі договори по системі Зелена карта укладаються і вводяться через підсистему «Green Card online» на сайті МТСБУ. Після внесення договору в підсистему, йому автоматично присвоюється контрольний код, який наноситься в правому нижньому кутку поліса. Оформлення здійснюється тільки при наявності доступу в інтернет (онлайн страхування). Завдяки цьому виключається фальсифікація та підробка таких договорів, і дає можливість перевірити онлайн справжність свого договору страхування через портал МТСБУ.

 

А з 01 січня 2019 всі договори страхування Зелена картка в Україні, повинні роздруковуватися тільки за допомогою принтера.

 

Історія виникнення системи міжнародного страхування «Зелена карта».

Історія виникнення системи міжнародного страхування Зелена карта

Система міжнародного страхування автомобілів «Зелена карта» була прийнята в 1949 році на лондонській конференції по страхуванню, згідно рекомендацій Підкомітету по дорожньому транспорту Європейської економічної комісії ООН, тоді ж була заснована і Рада Бюро. Основна мета - створити систему для захисту інтересів потерпілих від транзитного транспорту в іншій країні та інтереси власників такого транспорту. У 1951 на перших зборах Ради Бюро були прийняті єдині стандарти для Зеленої карти і схвалена модель угоди між країнами-учасниками. Дана угода набула чинності 1 січня 1953 року, згідно з чим, поліс Зеленої карти, виданий в будь-якій країні-учасниці системи, діє на території всіх країн учасниць. Штаб-квартира Ради Бюро розташовується в Брюсселі з 2006 року.

 

У 1997 році, однією з перших на пострадянському просторі, в слід за Естонією, до системи Зелена карта приєдналася Україна. Членство Національного Бюро України було активізовано в 1998 році . 27 травня 2004 року під час засіданні 38-ї Генеральної Асамблеї Ради Бюро, Україні було надано статус «повного члена» в системі міжнародного страхування «Зелена карта», починаючи з 01 січня 2005р.

 

Країни учасники системи Зелена карта.

Страны участники системы Зеленая карта

На сьогодні у систему Зелена карта, входять 48 країн, всі Європейські країни (Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія), а також Азербайджан, Туреччина, Іран, Ізраїль, Марокко, Туніс і Росія. Найближчим часом приєднатися до системи планують ще пару країн колишнього Союзу, одна з них Казахстан.


Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/zelena-karta-strakhovka-avto-dlya-vyyizdu-za-kordon-onlayn.html