Меню
Меню
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Франшиза в ОСЦПВ

Що таке франшиза в ОСЦПВ простими словами

Що таке франшиза в ОСЦПВ

Франшиза – це сума грошей, яка не виплачується страховою компанією в кожному страховому випадку.

 

Франшиза поширюється тільки на майно. Суму франшизи при кожній аварії буде оплачувати винуватець потерпілому зі своєї кишені. За законом, вона не може перевищувати 2% від встановленого ліміту в 130000 грн, тобто 2600 гривень максимально, але компанія може встановлювати 500, 1000, 1300, 2000, 2600 грн франшизу на свій розсуд.

Як розуміти франшизу на практиці

Як розуміти франшизу на практиці

  хто платить при страхуванні з франшизою

 

Наприклад, ви в'їхали в чужу машину і страховики оцінили збиток в 5000 гривень. Якщо ви із франшизою 2000 грн, то страхова компанія відшкодує потерпілому 3000 грн, а ви зі свого гаманця 2000 грн. І так буде кожен раз, коли настане страховий випадок на весь період дії страховки.

 

Або, наприклад, збиток від страхового випадку оцінили в 1500 грн, а у вас страховка з франшизою 2000 грн. Це означає, що страхова фірма не компенсує нічого, а збиток заплатите ви в повному обсязі.

 

Страхова компанія буде відшкодовувати тільки різницю між повною сумою збитку і сумою вашої франшизи.

 

Як франшиза впливає на вартість страховки

нульова франшиза

  Як франшиза впливає на вартість страховки

 

Франшиза дає можливість дещо зменшити вартість страховки і купити автоцивілку дешевше, це здається привабливим варіантом. Однак варто пам'ятати, що кожне ДТП менше суми франшизи завжди лежатиме на ваших плечах. Якщо манера вашої їзди така, що подряпини і дрібні сутички з іншими машинами з вами будуть траплятися, то, швидше за все, ви завжди будете оплачувати це самі, так як такі незначні події зазвичай оцінюються в пару тисяч.

 

Для свого особистого користування вигідніше купувати страховку з нульовою франшизою. Хоча вона і дорожче, але на практиці нульова франшиза себе окупить.

 


Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/franshiza-v-oscpv-avtotsyvilci.html