Меню
Меню
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Франшиза в ОСЦПВ

Що таке франшиза в ОСЦПВ простими словами

Що таке франшиза в ОСЦПВ

Франшиза – це сума грошей, яка не виплачується страховою компанією в кожному страховому випадку.

 

Франшиза поширюється тільки на майно. Суму франшизи при кожній аварії буде оплачувати винуватець потерпілому зі своєї кишені. За законом, вона не може перевищувати 2% від встановленого ліміту в 100000 грн, тобто 2 тисячі гривень максимально, але компанія може встановлювати 500, 1000 та 2000 грн франшизу на свій розсуд.

Як розуміти франшизу на практиці

Як розуміти франшизу на практиці

  хто платить при страхуванні з франшизою

 

Наприклад, ви в'їхали в чужу машину і страховики оцінили збиток в 5000 гривень. Якщо ви із франшизою 2000 грн, то страхова компанія відшкодує потерпілому 3000 грн, а ви зі свого гаманця 2000 грн. І так буде кожен раз, коли настане страховий випадок на весь період дії страховки.

 

Або, наприклад, збиток від страхового випадку оцінили в 1500 грн, а у вас страховка з франшизою 2000 грн. Це означає, що страхова фірма не компенсує нічого, а збиток заплатите ви в повному обсязі.

 

Страхова компанія буде відшкодовувати тільки різницю між повною сумою збитку і сумою вашої франшизи.

 

Як франшиза впливає на вартість страховки

нульова франшиза

  Як франшиза впливає на вартість страховки

 

Франшиза дає можливість дещо зменшити вартість страховки і купити автоцивілку дешевше, це здається привабливим варіантом. Однак варто пам'ятати, що кожне ДТП менше суми франшизи завжди лежатиме на ваших плечах. Якщо манера вашої їзди така, що подряпини і дрібні сутички з іншими машинами з вами будуть траплятися, то, швидше за все, ви завжди будете оплачувати це самі, так як такі незначні події зазвичай оцінюються в пару тисяч.

 

Для свого особистого користування вигідніше купувати страховку з нульовою франшизою. Хоча вона і дорожче, але на практиці нульова франшиза себе окупить.

 
Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/franshiza-v-oscpv-avtotsyvilci.html