Меню
Меню
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Дії в разі ДТП

Дії в разі ДТП при наявності ОСЦПВ

Дії в разі ДТП

Якщо трапляється ДТП, то всі дії для страхового відшкодування регулюються статтею 33 ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

 

Згідно зі статтею 33, учасникам ДТП потрібно:

 
  • Згідно зі статтею 33, учасникам ДТП потрібно:
  • Повідомити потрібну про себе інформацію всім учасникам ДТП, а саме особисті дані, адресу проживання, дані страховки
  • Зробити все можливе, щоб застерегти від подальшого збитку ТЗ або здоров'ю або зробити його мінімальним
  • Протягом 3 робочих днів з дня ДТП надати своїй страховій компанії (де оформлено ОСЦПВ), письмове повідомлення про ДТП, інформацію де знаходиться постраждала машина або майно, повідомити контактні дані з телефоном і адресою для зв'язку з вами

 

Якщо з якоїсь причини ви не змогли це все зробити в 3-денний термін, потрібно надати документальні докази чому вийшла затримка. Якщо ж таких доказів немає, то страхова компанія після відшкодування збитку потерпілому, може зажадати від свого клієнта компенсувати ці витрати.

 

Оформлення ДТП за допомогою Європротоколу

Оформлення ДТП за допомогою Європротоколу

Коли поліція оформляє ДТП, вона фіксує всі деталі події і всю інформацію по страховці учасників аварії. Якщо в ДТП немає травмованих або загиблих людей, учасники аварії вирішили мирно і прийняли всі обставини події і згодні з усіма його фактами, якщо вони не перебувають в алкогольному або наркотичному сп'янінні, то можна оформити Європротокол без участі працівників поліції. Детально про те, що таке Європротокол і як його оформити, можна прочитати на нашому сайті.

 

Оформити електронний Європротокол можна на сайті МТСБУ за посиланням : https://dtp.mtsbu.ua

 

Якщо ДТП було оформлено через Європротокол, то сума страхових виплат не може перевищувати 50 000 грн (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.12.2016 №3741 лютий 2016 року).

 

Так само в лютому 2016 року були встановлені страхові суми:

 
  • за шкоду та шкоду життю та здоров'ю 200 000 гривень на 1 потерпілого
  • за шкоду майну 1 потерпілого 100 000 гривень, але не більше 500 000 грн сумарно на 1 страховий випадок

 

Важливо пам'ятати!

пошкоджений автомобіль

Водієві і власнику потерпілого в ДТП транспортного засобу, потрібно залишити машину в такому вигляді, якому вона є, до тих пір, поки його не огляне працівник страхової компанії або експерт МТСБУ. Не можна перешкоджати такому огляду і всіляко потрібно огляду сприяти.

 

Не потрібно виконувати цю вимогу, якщо працівник страхової компанії або експерт МТСБУ не з'явився на огляд протягом 10 робочих днів після інформування про ДТП і в цьому немає провини власника авто або учасника страхового випадку.

 


Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/ostspv-diyi-v-razi-dtp.html