Меню
Меню
 • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
 • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Онлайн калькулятор автоцивілки (ОСЦПВ).
Купити і розрахувати вартість поліса
авто цивілки Україна

Тип транспортного засобу: ?
Оберіть тип транспортного засобу
?
Характеристика ТЗ: ?
Оберіть характеристику транспортного засобу
?
Прописка власника ТЗ: ?
Введіть місто реєстрації
?
Рік випуску: ?
?
Фіз або Юр.особа: ?
?
Використовується як таксі:
Право на льготи: ?
?
Електронний поліс
ДГО необхідно ? ?
збільшення виплати по майну
додатково до стандартних 100.000 грн
?

Страхування ОСЦПВ (автоцивілка) в Україні - Для кого вона? Як купити і правильно оформити поліс автоцивілки ОСЦПВ онлайн.

Поліс автоцивілки ОСЦПВ

Страхування ОСЦПВ на всій території України є обов'язковим видом страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів, за експлуатацію ТЗ без даної страховки накладається штраф (від 425 грн. до 850 грн в 2019 році). За даним типом страхового поліса ОСАГО (ОСЦВА) передбачається страховий захист як життя і здоров'я потерпілих у результаті дорожньо-транспортної пригоди, так і будь-якої власності третіх осіб, будь то інші автомобілі, огорожі, стовпи та електроопори, інша нерухомість і т. д. Така автостраховка захищає не конкретно ваше авто, мотоцикл і так далі, а інших учасників руху, яким було завдано шкоди. Так чи інакше, але автоцивілка важливий і обов'язковий документ, без якого забороняється експлуатувати ТЗ. Страховка поширюється на всіх, хто володіє правом керувати авто, мотоциклом та іншим засобом пересування. Якщо у вас виникне питання чи поліс страхування розповсюджується на 2 водія, то можете бути певні – що так.

 

Згідно чинного законодавства купити поліс автоцивілки онлайн може, як юрособа, так і фізособа, яка експлуатує транспортний засіб, а також, якщо ТЗ використовується як таксі.

 

Для зручності наших клієнтів на сьогодняшній день доступна функція «автоцивілка онлайн» – це дозволяє швидко і зручно, розрахувати і оформити страховку. Якщо вас цікавить така авто цивілка, тоді замовити, розрахувати і оформити її можна в нашому калькуляторі.

Онлайн калькулятор розрахунку вартості авто цивілки ОСЦПВ в Україні. Скільки коштує страховий поліс на автомобіль з нульовою франшизою. Калькулятор автоцивілки.

Онлайн калькулятор розрахунку вартості ОСЦПВ

Щоб розрахувати скільки коштує цивілка на автомобіль, можна скориставшись онлайн калькулятором вище. Всі розцінки на сайті актуальні і тарифи ОСЦПВ завжди оновлюються. Калькулятор автоцивілки допоможе оперативно дізнатися вартість полісу цивільної відповідальності, порівняти пропозиції від різних компаній, що займаються страхуванням і визначитися з вибором. Калькулятор цивілки в Україні – це функція, доступна в онлайн, цілодобово, 7 днів на тиждень. Щоб розрахувати вартість автоцивілки необхідно вибрати вид транспортного засобу, місце реєстрації ТЗ, об'єм двигуна і інші параметри, такі як наявність пільг, використовується транспортний засіб як таксі і т.д. Також у розділі «калькулятор автоцивілки» додатково за бажанням можна купити поліс Добровільної цивільно правової відповідальності (це збільшення ліміту виплати по майну на 50 000 грн, 100 000 грн., 200 000 грн і т.д.).

 

Після того як введете необхідні дані в онлайн калькулятор, ви побачите, скільки коштує автоцивілка на автомобіль в Україні у різних страхових компаній, з якими ми співпрацюємо. Результати будуть представлені від меншої вартості до більшої, їх можна сортувати в зручному для вас вигляді. Біля кожної пропозиції зліва буде логотип і назва страхової, а також її рейтинг. Від однієї компанії може бути кілька варіантів з різною підсумковою ціною. На вартість автоцивілки в Україні впливає розмір франшизи, рейтинг компанії і додаткові переваги, які вона пропонує (це може бути пряме врегулювання, картка авто-асистента і т.д.). Так, наприклад, вартість страхування ОСЦПВ з нульовою франшизою буде завжди трохи вище, ніж з франшизою 1000 або 2000 грн., але в цьому випадку, при страховому випадку вам не доведеться платити зі своєї кишені одну або дві тисячі гривень.

 

Вибравши найбільш привабливий варіант, ви можете відразу купить цивілку онлайн, з доставкою за потрібною вам адресою, або передзвонити нам, якщо виникли якісь питання. Для оформлення замовлення потрібно ввести додаткову інформацію, необхідну для поліса, а також вибрати спосіб оплати і доставки. Оплатити обраний страховий поліс на автомобіль можна як онлайн через сайт, так і пізніше, в офісі або кур'єру.

 

Калькулятор розрахунку ОСЦПВ створений для вашої зручності, раніше щоб розрахувати вартість автоцивілки в Україні доводилося заходити на різні сайти або дзвонити кожній страховій, і кожен раз окремо розраховувати вартість, тепер же на нашому сайті зібрані всі дані для автоматичного розрахунку по різних компаніях в одному місці.

Що впливає на розрахунок вартості автоцивілки ОСЦПВ, знаючи які параметри можна розрахувати автоцивілку за оптимальною ціною?

Що впливає на розрахунок вартості автоцивілки ОСЦПВ

Якщо ви вирішили оформити авто поліс онлайн, тоді важливо знати, які саме параметри найбільше впливають на розрахунок вартості автоцивілки і від чого залежить вартість ОСЦПВ. Отже, для того щоб розрахувати автоцивілку слід враховувати:

 
 • Тип ТЗ
 • Об'єм двигуна, або характеристики ТЗ (якщо це автобус, грузовий бус, вантажна машина або причіп)
 • Місце, де проходила реєстрація ТЗ (населений пункт або код сервісного центру зазначений в техпаспорті)
 • Наявність пільг
 • Сфера застосування машини і будь-якого іншого засобу пересування (таксі, не таксі)
 • Розмір франшизи (є страховка ОСАГО з 0 франшизою, 1000 грн, 1300 грн, 2000 грн, 2600 грн і так далі)
 • Термін дії, на який ви бажаєте купити автоцивілку (застрахувати менше ніж на рік, можна тільки якщо це іноземний автомобіль, або ТЗ підлягає обов'язковому ТО, в цьому випадку можна виписати ОСЦПВ на 6 місяців, три, один і так далі)
 • Рейтинг СК (страхової компанії), заснований на даних МТСБУ і оцінках клієнтів
 

Цілком природно, що ціна авто цивілки, а точніше остаточна вартість залежить від компанії, яка пропонує поліс ОСЦПВ, чим більше компанія дбає про свою репутацію та не затягує з виплатами в разі ДТП, тим вище буде ціна цивілки. Якщо вас цікавить найдешевша цивілка на авто в Україні, тоді це буде варіант з франшизою 2000 грн.

Ліміти виплат при обов’язковому страхуванні відповідальності авто перед третіми особами.

Ліміти виплат при обов’язковому страхуванні відповідальності авто перед третіми особами.

Які ж ліміти виплат передбачає обов'язкове страхування авто (ОСЦПВ)? Так як це страхування відповідальності перед третіми особами, то даний вид страхування передбачає виплати постраждалим, але не самому винуватцеві ДТП:

 
 • За шкоду завдану життю та здоров'ю потерпілих - 260 000 гривень (на 1-го потерпілого)
 • За шкоду завдану власності (транспортні засоби, нерухомість, паркани, електроопори і т. д.) - 130 000 гривень
 

На сьогодняшній день сума 130 000 грн, передбачена для виплат по майну, доволі мала, при ДТП з дорогим автомобілем цього навряд чи вистачить на покриття всіх збитків. Тому ми рекомендуємо додатково збільшити ліміт відповідальності по майну на суму від 50 000 грн до 1 000 000 грн за допомогою додаткового договору ДЦВ (Добровільна цивільна відповідальність).

 

З 21 вересня 2019 року МТСБУ підняло ліміти виплат по ОСЦПВ на 30%, що спричинило до подорожчання цього виду страхування.

Знижки пільговикам та інші акції від нашого сайту, як можна заощадити і недорого придбати поліс ОСЦПВ.

Знижки пільговикам і інші акції ОСЦПВ

обов'язкового страхування ОСЦПВ звільняються:

 
 • Інваліди війни, згідно із законом
 • Учасники бойових дійств
 • Інваліди 1-ї групи, і люди керуючі даними ТЗ у присутності інваліда 1-ї групи
 

Якщо говорити про пільги і знижки, то половину вартості (50%) оплачують особи, які самостійно керують ТЗ з об'ємом двигуна до 2500 куб.см, що мають одну з категорій:

 
 • Інваліди другої групи
 • Знижка пенсіонерам
 • Учасники війни
 • Чорнобильці першої та другої категорії
 

Також від нашого сайту на постійній основі діють знижки, біля кожної ціни при розрахунку вартості страховки в калькуляторі, ви побачите повну вартість і суму з урахуванням знижки. Якщо вас цікавить акція, дізнатися про її дію можна на нашому сайті або зв'язавшись з менеджерами нашої компанії. У будь-якому випадку, ми допоможемо недорого придбати поліс ОСЦПВ.

Чи можна купити страховку ОСЦПВ на машину з іноземною реєстрацією? Як оформити автоцивілку на єврономера дешево, на 1 місяць, 2, 3 і т.д.

Страховка ОСЦПВ на машину з іноземною реєстрацією

Багато власників автомобілів на єврономерах (або ще іх називають євробляхи) задаються питанням, чи можна купити цивілку на машину з іноземною реєстрацією дешево? В даний час ОСЦПВ на єврономера та інші іноземні автомобілі можно виписувати. Єдиний момент – не кожна страхова компанія страхує такі транспортні засоби. Скориставшись нашим калькулятором, ви побачите, які саме компанії можуть застрахувати ваш автомобіль і на яких умовах. Вартість страхування на польських, литовських та інших іноземних номерах залежить від об’єму двигуна та періоду страхування.

 

Автомобілі на іноземній реєстрації дозволяється страхувати на період менше одного року. Це може бути страховка на машину на 1 місяць, два, на 3 місяці, на півроку і т.д., в діапазоні від 15 днів до одного року.

Як замовити поліс онлайн з доставкою? Як подовжити термін дії попередньої цивілки?

Поліс ОСЦПВ з доставкою

Для того щоб зробити поліс оперативно і не відходячи від комп'ютера, досить оформити замовлення на нашому сайті. Страховка оформляється максимально просто і швидко і буде доставлена в необхідне для вас місце. Необхідно всього лише заповнити форму замовлення (або відправити фото попереднього поліса), вказати адресу доставки і зручний варіант оплати. Також ви завжди можете самостійно під'їхати до нас в офіс і оформити поліс ОСЦПВ на місці.

 

Якщо перший раз оформляєте страховку через наш сервіс – то по закінченні терміну дії страховки, ми попередимо вас про необхідність пролонгації дії поліса, про це вам не варто турбуватися.


Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/