• наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Онлайн калькулятор ОСЦПВ.
Розрахувати вартість поліса автоцивілки

Тип транспортного засобу: ?
Оберіть тип транспортного засобу
?
Характеристика ТЗ: ?
Оберіть характеристику транспортного засобу
?
Місце реєстрації ТЗ: ?
Введіть місто реєстрації
?
Рік випуску: ?
?
Фіз або Юр.особа: ?
?
Використовується як таксі:
Право на льготи: ?
?
ДГО необхідно ? ?
збільшення виплати по майну
додатково до стандартних 100.000 грн
?

Поліс ОСЦПВ (автоцивілка, автовіцілка) - обов'язкова умова для експлуатації транспортних засобів. Порівняння цін по Києву, Україні.

Поліс ОСЦПВ автоцивілка

Українське законодавство зобов'язує власників транспортних засобів їх страхувати. Для цього використовується авто страховка ОСЦПВ. Поліс ОСЦПВ (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників) - являє собою спеціальний документ, який страхує цивільно-правову відповідальність водія. У разі потрапляння в аварію, отримання збитку, страхова компанія повинна буде відшкодувати його. Зараз в Києві і інших містах України є багато варіантів для придбання такої автостраховки, на нашому сайті можна порівняти ціни і умови по різним страховим компаніям і замовити відповідний варіант договору ОСЦПВ з доставкою додому.

Автострахування - обов'язковий крок для кожного водія, штраф за відсутність ОСЦПВ. Онлайн калькулятор ОСЦПВ для розрахунку вартості страховки.

Онлайн калькулятор ОСЦПВ

Своєчасно оформлений договір автострахування може виявитися дуже важливим елементом для водія. Від аварії не застрахований практично ніхто. Тому треба заздалегідь застрахуватися, щоб у разі необхідності можна було звернутися в страхову компанію за сповіщення шкоди.

 

Наш калькулятор ОСЦПВ дозволить розрахувати вартість поліса. Використовувати його максимально просто, у відповідних полях просто вводите свої дані, на основі цього система автоматично підраховує скільки буде коштувати страховка. Вартість автоцивілки залежить від деяких факторів - рік випуску автомобіля, місця реєстрації машини, об'єм двигуна ТЗ і т.д. У будь-якому випадку автоцивілка є обов'язковим документом, без якого експлуатація транспортних засобів заборонена на території України, за це передбачено штраф у розмірі 425 грн.

Автоцивілка і її ключові особливості, вартість, як купити страховку в Києві.

автовіцілка авто страховка

Громадянська відповідальність настає, коли сталося ДТП з вини водія транспортного засобу, у якого є автоцивілка. В такому випадку можна буде розраховувати на сповіщення від страховиків. Існує маса нюансів, в які варто вникнути перед тим, як купити страховку на авто в Києві. Це дозволить потім уникнути спірних ситуацій і інших неприємностей. На страхові суми встановлені певні ліміти, з якими також варто ознайомитися.

 

Попередній розрахунок вартості через онлайн калькулятор відбувається на основі періоду використання авто, стажу, терміну дії документа, сфери використання транспортного засобу та інших нюансів. Зазвичай висновок поліса відбувається на рік. Запит страховки ОСЦПВ Україна дозволить дізнатися більше корисних деталей.

 

Страхування онлайн являє собою зручний варіант, який дозволяє заощадити чимало часу. Заздалегідь можна довідатися про ціни. Поліс оформляється на нашому сайті в максимально стислі терміни, ми надаємо вибір з великого списку кращих і надійних страхових компаній, а також знижки від початкової ціни.

Продовження страховки поліса ОСЦПВ - швидко і зручно.

Продовження страховки поліса ОСЦПВ

На нашому сайті ви зможете продовжити ваш поліс страховки ОСЦПВ за лічені хвилини. Просто заповніть дані в формі замовлення або надішліть фотографію попереднього договору страхування ОСЦПВ. Наш менеджер продовжить страховку, а кур'єр доставить за зручним адресою. Якщо перший раз оформляєте страховку через наш сервіс - то після закінчення терміну дії страховки, ми попередимо вас про необхідність пролонгації дії поліса, про це вам не варто турбуватися.

Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/