Меню
Меню
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (068) 893 45 54
  • наш телефон, viber, telegramm, whatsapp +38 (066) 248 45 54

Електронний Європротокол, переваги, нюанси заповнення

Електронний Європротокол – відмінності від паперового

Електронний Європротокол

Нагадуємо, що Європротокол це швидкий спосіб зафіксувати факт аварії без участі поліції і повідомити про це страхову компанію.

 

В Україні оформити Європротокол тепер можна 2 способами:

 
  • Через паперовий бланк
  • Електронний Європротокол, тобто заповнити бланк в електронному режимі

 

Про паперовий Європротокол можна ознайомитися детально на нашому сайті.

 

Електронний Європротокол-це рівнозначний паперовому варіант оформити ДТП і надалі отримати компенсацію збитку від страхової компанії. Він заповнюється через форму спеціального сервісу на сайті МТСБУ. Таку можливість надав ухвалений Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» від 17.02.2011 №3045-VI.

 

Адреса сайту для оформлення Електронного Європротоколу https://dtp.mtsbu.ua/.

 

Переваги Електронного Європротоколу

Переваги Електронного Європротоколу

Електронний Європротокол має таку ж юридичну силу, як і звичайний паперовий.

 

Заповнити Електронний Європротокол значно швидше і зручніше паперового. Якщо в паперовому потрібно уважно заповнювати всі дані без помилок і додавати до нього фотокопії, то Електронний Європротокол просто не дасть можливості зробити помилки, неточності і т.д., а фотографії він відразу підтягне до заповнених даними з телефону. На сайті МТСБУ діє пробна версія заповнити Європротокол, так би мовити СПРОБУВАТИ, потренуватися його оформити. Крім того, на кожному етапі заповнення сайт видає підказки.

 

Нюанси заповнення Електронного Європротоколу

Нюанси заповнення Електронного Європротоколу

Щоб оформити Електронний Європротокол, потрібно ознайомитися з деякими його нюансами і вимог, а саме:

 
  • Щоб Електронний Протокол був повноцінним і 100% законим, у кожного учасника аварії повинна бути діюча страховка. Якщо хоч 1 член аварії має іноземну страховку, то заповнювати Електронний Європротокол нельзя, тільки паперовий або скористатися традиційним способом оформлення ДТП через поліцію.
  • У всіх членів ДТП повинні бути при собі працюють телефони, а хоча б у одного – смартфон з камерою або планшет з камерою і виходом в інтернет для фіксації обставин ДТП.
  • Кожен учасник аварії повинен переконатися, що в його страховому полісі вірно і чітко вказані всі необхідні особисті дані та дані авто, потрібні дані страхової фірми (а особливо ІНН або код ЄДРПОУ). Тільки за такої умови система МТСБУ зможе підтягнути до протоколу всі дані страхувальників-учасників ДТП.
  • Після оформлення Електронного Європротоколу, страхова компанія автоматично отримає дані по трапилося ДТП. Цей алгоритм розписаний в ЗУ «ПРО внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» від 17.02.2011 №3045-VI, прийнятий 19 вересня 2011 року.

 


Follow us
2
uk
/uk/
avtocivilka.net.ua/uk/elektronnyy-yevroprotokol.html